wesele leszno strona startowa firmy weselne promocje porady
portal weselny terminarz koszty trendy forum

 

 

Oświadczyny
Najwyższy czas, żeby zadać partnerce krótkie ale jakże ważne pytanie: czy wyjdziesz za mnie? Dla was obojga będzie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Zaplanuj je skrupulatnie. Niech będzie wyjątkowe!

oświadczyny


marry me


pomysł na oświadczyny


Oryginalne pomysły na oświadczyny!

Oświadczyć można się w nietypowy i wyjątkowy sposób. Pomysłów jest tyle ile par. W kwestii oświadczyn wszystko zależy od mężczyzny i tego, jak dobrze zna upodobania swojej wybranki. Nie każda  kobieta lubi jednak niespodzianki. Dlatego panowie przemyślcie dobrze swoje działania. Aby wam pomóc, przygotowaliśmy kilka ciekawych pomysłów. Może któryś wam się spodoba i właśnie z niego skorzystacie.


Nietypowym miejscem na oświadczyny jest sala kinowa. W naszym mieście działa kino, więc dlaczego by nie spróbować? Niektóre kina zgadzają się wyświetlić przed projekcją krótki, autorski film, zawierający to najważniejsze pytanie. Wystarczy zadzwonić i zapytać. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to po seansie zabierzesz ukochaną na romantyczną kolację w ulubionej restauracji lub sam przygotujesz coś w domu.


Innym niezwykłym pomysłem jest wysłanie listu do redakcji gazety, którą czyta narzeczona. Wystarczy opisać jakąś niezapomnianą historię z waszego życia, dodać kilka wskazówek - np. żeby podeszła do regału z książkami i wyciągnęła książkę lub by zajrzała do szuflady. We wskazanym miejscu powinna już czekać na nią niespodzianka. Ilość miejsc, w których można coś schować jest nieograniczona. A zaskoczenie gwarantowane!


Jeżeli natomiast jesteście parą, która lubi być w centrum zainteresowania, to dlaczego nie wybrać się na mecz  czy koncert i tam na oczach setek świadków oświadczyć się? W tym przypadku mężczyzna powinien być pewny uczuć kobiety. W końcu dostać kosza na oczach setek ludzi będzie boleć podwójnie.


Można również oświadczyć się na bilbordzie lub w Internecie.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się oświadczyny w chmurach. Należy wówczas wykupić lot balonem. Trzeba jednak być pewnym, że ukochana nie ma lęku wysokości. Na pewno będzie to niezapomniana chwila.


Poznaliście się w autobusie? To może właśnie to jest odpowiednie miejsce na oświadczyny. PKS i MZK  świadczą usługi wynajmu autobusów z kierowcami. Wystarczy iść i zapytać. Przecież nie masz daleko. Następnie, znając rozkład dnia wybranki, należy w eleganckim stroju, z przygotowaną mową, bukietem kwiatów i pierścionkiem w kieszeni, podjechać po nią na przystanek i zadać to ważne pytanie. Takich oświadczyn z nikt się nie spodziewa. Nie zapomnij też o ulubionej muzyce w tle.


Jak widać, pomysłów jest wiele. Choć to i tak niewielka ich część. Nam więc pozostaje tylko życzyć panom powodzenia!

oświadczyny na plaży

 

<<  Powrót do trendów

 
   
pizzeria        obiady        catering
 

Wesele-Leszno © 2013    

Strona główna     O nas     Reklama     Kontakt

 
 
facebook