wesele leszno strona startowa firmy weselne promocje porady
portal weselny terminarz koszty trendy forum

 

 

O NAS

SERWIS WESELNY
Serdecznie witamy w nowym serwisie! Zapraszamy do zwiedzania :) Regularnie będą pojawiać się nowe informacje, ciekawe oferty i wydarzenia.butki


Szanowni Narzeczeni!
Jesteśmy grupą osób o różnym lecz znacznym doświadczeniu w branży weselnej. Braliśmy udział w organizacji kilkuset wesel - mniejszych i większych. Niektóre były krótkimi przyjęciami, inne wystawnymi   nieszablonowymi a jeszcze inne jak najbardziej tradycyjnymi uroczystościami. W pewnym etapie życia postanowiliśmy zebrać naszą wiedzę i doświadczenie w jednym miejscu i podzielić się naszymi spostrzeżeniami na szerszym forum po to aby powspominać i ocalić od zapomnienia wszystko to co do tej pory udało się nam zrealizować. Serwis internetowy jest miejscem, w którym chcemy się realizować.
Redagując portal wychodzimy z założenia, że to Młoda Para jest klientem fotografa, kamerzysty, lokalu weselnego, kwiaciarni i dekoratorki. Chcemy ułatwić Wam wybór najlepszych wykonawców, pomóc spojrzeć na sprawy obiektywnie i przyjemnie. Dzięki bazie firm znajdziecie z pewnością coś odpowiedniego dla siebie. W dziale promocje przedstawimy najgorętsze i aktualne oferty. W poradach zebrane będą praktyczne wskazówki co, gdzie, kiedy i jak. Terminarz posłuży do sprawdzenia czy wszystko jest na czas ustalone. W dziale koszty znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące wyceny usług oraz cen poszczególnych i niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia wesela akcesoriów. Dzięki temu z góry zaplanujecie budżet na miarę Waszych możliwości. Trendy pomogą Wam obrać własny, niepowtarzalny styl. A na forum rozwiążecie pozostałe nurtujące Was pytania.


Serdecznie witamy i zapraszamy do przeglądania!

 
   
pizzeria        obiady        catering
 

Wesele-Leszno © 2012    

Strona główna     O nas     Reklama     Kontakt

 
 
facebook