wesele leszno strona startowa firmy weselne promocje porady
portal weselny terminarz koszty trendy forum

 

 

Fotograf
Ile kosztuje wynajęcie fotografa? Ile filmowanie?


Krótko i zwięźle o kosztach wynajęcia fotografa!

Wesele bez fotografa? Raczej nie. Miło jest po latach w rodzinnym gronie poprzeglądać i powspominać wyjątkowe chwile. Większość z nas nie wyobraża sobie ślubu i wesela bez fotografa. Można zdecydować się tylko na fotografa, tylko na filmowanie lub na obydwie usługi.

Koszt, z jakim musicie się liczyć wynajmując fotografa w Lesznie i okolicy, to od około 1500 zł. Cena ta obejmuje wykonanie zdjęć w plenerze, w kościele, w trakcie wesela oraz album ze zdjęciami (najczęściej 100 zdjęć). Jeśli zdecydujecie się tylko na filmowanie to kamerzysta będzie oczekiwał wynagrodzenia od około 1400 zł.
Niektóre firmy fotograficzne posiadają ciekawe promocje i pakiety. Warto zapytać o nie w trakcie rozmowy. Zwłaszcza w sytuacji kiedy decydujecie się na pakiet, obejmujący zarówno fotografowanie jak i filmowanie. Warto też spróbować  i negocjować ceny. Wiele osób jest elastycznych, szczególnie gdy termin jaki wybraliście jest akurat wolny a do wesela pozostało już niewiele czasu. Może akurat uda wam się wynegocjować chociaż 100 zł, które można przeznaczyć np. na zaproszenia weselne.
Nie polecamy jednak czekać z wyborem firmy fotograficznej do ostatniej chwili. Lepiej ze spokojem zamówić wszystko wcześniej.

Warto pomyśleć także o wywołaniu mniejszych albumów weselnych dla rodziców. Takie albumy można za niewielką dopłatą zamówić u fotografa. Na pewno sprawi to waszym rodzicom wiele radości. Będą mieli czym się pochwalić rodzinie i znajomym.

Ostatnio, obok tradycyjnych albumów, popularne stały się fotoksiążki. W oryginalny sposób prezentują serie zdjęć, tworzących spójną historię waszego ślubu i wesela. Ceny fotoksiążek kształtują się w zakresie 100 - 2000 zł i zależą od tego czy projekt tworzymy sami w domu i oddajemy do druku czy oddajemy całą pracę w ręce specjalisty.

A może powrót do dawnej tradycji wywoływania dużego zdjęcia ślubnego młodej pary? Duże zdjęcie oprawione w ramkę jak obraz zawiśnie na ścianie w holu lub salonie. Pamiętamy jeszcze podobne czarno-białe zdjęcia naszych dziadków. Dzisiaj technik fotografii i możliwości oprawienia jest o wiele więcej.
Może za kilka lat, idąc korytarzem w domu, zatrzymacie się na chwilę i spojrzycie z sentymentem na obraz dwóch szczęśliwych ludzi na tle zachodzącego słońca. A wtedy przeniesiecie się do uwiecznionej chwili i przypomnicie sobie co tak naprawdę w życiu jest ważne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładów fotograficznych z bazy firm na naszym portalu.

 

<<  Powrót do kosztów

 
   
pizzeria        obiady        catering
 

Wesele-Leszno © 2013    

Strona główna     O nas     Reklama     Kontakt

 
 
facebook