wesele leszno strona startowa firmy weselne promocje porady
portal weselny terminarz koszty trendy forum

 

 

Fryzury weselne
Wybraliście już suknię i garnitur? Przyszedł czas pomyśleć o fryzurze panny młodej.


Dobór idealnego uczesania to nie lada wyczyn!

Bez obaw. Na pewno każda z was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
My postaramy się w tym wyborze pomóc :)

Przyszłe Panny Młode - macie wyjątkową okazję spełnić swoje dziewczęce marzenia. Poczujcie się wyjątkowo, jak w bajce. Do pięknej sukni i welonu brakuje wam teraz odpowiedniej fryzury. Oczywiście suknia ślubna to rzecz najważniejsza ale bez odpowiednio dobranej fryzury efekt będzie połowiczny. Dlatego dobrze zastanówcie się nad ślubnym upięciem. Pamiętajcie, że musi być ono dopasowane do kształtu twarzy, typu urody oraz wybranej już sukni.

Kolejna z zasad mówi, że im okazalsza suknia, tym skromniejsza i delikatniejsza powinna być fryzura. Wszystko z umiarem, rozsądkiem i bez przesadyzmu. Zasada ta działa w dwie strony. Do skromniejszej sukni oraz dodatków możemy wybrać fryzurę okazalszą. Tylko tak uzyskamy ten właściwy i pożądany efekt  elegancji.

Radzimy również zapuszczanie włosów przed ślubem. Z długich włosów można zrobić więcej, można pofantazjować, pokusić się o ciekawe sploty, warkocze, koki itp.

Jak w każdej dziedzinie mody również i we fryzurach regularnie zmieniają się panujące na rynku trendy. Pozwoliliśmy sobie zobaczyć co nowego i modnego będzie w sezonie 2013. Okazuje się, że obecnie zainteresowanie wzbudzają asymetrycznie upięte koki. Najlepiej jeśli będą one przeplatane, zdobione spinkami lub kwiatami co doda fryzurze niezwykłego uroku.
Modny będzie też look a'la księżniczka, którego głównym elementem będzie tiara, opaska lub ozdoba w stylu retro.

W tym sezonie polecane są również niesforne sploty i upięcia, jak również swobodnie rozpuszczone włosy, które nie będą sztucznie wystylizowane. Istota tkwi w skupieniu się na naturalnym pięknie. Wobec powyższego włosom prostym mówimy również tak.
Panny młode, które zdecydują się na włosy proste wyglądać będą uroczo i olśniewająco. Warkocze i plecionki były bardzo popularne w poprzednim sezonie. Nic jednak nie wskazuje na to, że zabraknie ich również i w tym roku. Różnorodność ich tworzenia jest nieograniczona a efekt fantastyczny.

Należy pamiętać, że fryzury ślubne nie muszą bezwzględnie podążać za modą. Najważniejsze by panna młoda dobrze się w niej czuła i jeszcze lepiej wyglądała!

Puśćcie wodze fantazji, wypróbujcie kilka fryzur i wybierzcie opcję najlepszą!

 

<<  Powrót do trendów

 
   
pizzeria        obiady        catering
 

Wesele-Leszno © 2013    

Strona główna     O nas     Reklama     Kontakt

 
 
facebook