wesele leszno strona startowa firmy weselne promocje porady
portal weselny terminarz koszty trendy forum

 

 
Barmani Bonanza


Barmani na wesele

Barmani na wesele - Bonanza

Świadczymy usługi barmańskie przede wszystkim na przyjęciach weselnych, na których po dostarczeniu naszego drink-baru serwujemy weselne drinki, które widowiskowo i profesjonalnie przygotowujemy na bazie alkoholi i soków a także owoców zakupionych przez gospodarzy przyjęcia.
(Na zlecenie klienta istnieje możliwość dokonania zakupów przez nas).

Menu sporządzimy na podstawie Państwa upodobań, życzeń jednocześnie dostosowując się do ram zaplanowanego budżetu. Natomiast, bezpośrednio już na samym przyjęciu goście będą korzystać z pełnej oferty baru całkowicie *** GRATIS ***.

drinki na wesele

Barwne, egzotyczne, spektakularnie przygotowane drinki cieszą się na każdym weselnym przyjęciu szczególnym zainteresowaniem, znacząco wpływając na zadowolenie wśród wszystkich zaproszonych gości, jednocześnie podnosząc klasę i prestiż przyjęcia.

Posiadamy kilka mobilnych barów o różnych gabarytach z możliwością wymiany paneli przednich w zależności od stylu i wystroju lokalu. Dysponujemy busami specjalnie przystosowanymi do przewozu mobilnych barów o dużym gabarycie, dzięki czemu wyeliminowaliśmy konieczność łączenia pojedynczych segmentów.

mobilni barmani

Oczywiście nasze stanowiska pracy kompleksowo wyposażone są w urządzenia, szkło koktajlowe, kieliszki a także ozdoby i pozostały profesjonalny sprzęt barmański.

Weselne menu prezentujemy na 46 cal monitorze, co znacząco ułatwia i zachęca uczestników przyjęcia do korzystania z oferty baru.

drinki weselne

Kontaktując się prosimy o podanie:
* daty ślubu
* planowanej ilości gości
* nazwy miejscowości

Zawieramy umowy i wystawiamy faktury.


KONTAKT

Dawid Duda
www.mobilnibarmani.pl
tel. 667-365-058
kontakt@mobilnibarmani.pl


Zapraszam do skorzystania z naszych usług!
31.12.2014

 

<<  Powrót do bazy firm

 
   
pizzeria        obiady        catering
 

Wesele-Leszno © 2015    

Strona główna     O nas     Reklama     Kontakt

 
 
facebook