wesele leszno strona startowa firmy weselne promocje porady
portal weselny terminarz koszty trendy forum

 

 

Auto do ślubu?
Zastanawialiście się już może w jaki sposób dotrzecie na ślub i wesele?

samolot

vw garbus


traktorem do ślubu


Jakim pojazdem do ślubu?
Jest wiele pojazdów jakie możecie wynająć na ten wyjątkowy dzień. Ważne, aby odpowiednio dobrać go do charakteru waszej uroczystości.
Chyba każda kobieta marzyła choć przez chwilę aby poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Jest w życiu jeden dzień, w którym kobieta staje się księżniczką lub nawet królową. A każda królowa powinna mieć wyjątkowy środek transportu. Do takich z pewnością należy kareta, bryczka lub zabytkowy samochód. Każdy z podanych środków transportu z pewnością zwróci uwagę a odpowiednio udekorowany zrobi duże wrażenie. Decydując się na karetę lub bryczkę sprawdźcie czy jest możliwość jej zadaszenia w razie niesprzyjającej aury.

syrenka

A może limuzyna? Zaletą limuzyny jest to, że zmieści się w niej nie tylko para młoda ale również świadkowie i najbliższa rodzina. Podobnie jak przy aucie zabytkowym tak i przy limuzynie w cenę wynajmu wliczona będzie usługa szofera. Raczej żaden właściciel nie zgodzi się na wypożyczenie samego samochodu. Trzeba posiadać nie lada umiejętności by prowadzić tak długi pojazd. Ten typ samochodu niewątpliwie będzie pasować do stylowych sal bankietowych, w których to wesele będzie się odbywać.
Innym rozwiązaniem jest wynajęcie samochodu od znajomego. Być może znacie kogoś, kto posiada ładne czarne audi czy też stylowego srebrnego mercedesa. Właśnie na takie rozwiązanie najczęściej decydują się pary. Jest to bowiem dobry sposób na cieńcie ślubnych kosztów.

samochód do ślubu

A jeśli para młoda należy do grona ludzi bardziej szalonych i nowoczesnych i jazda zwykłym czterokołowym pojazdem jest dla nich zbyt oklepana? Wtedy należy zastanowić się nad jakimś nietypowym rozwiązaniem. W wyborze ślubnego środka transportu nie ma ograniczeń. No może z wyjątkiem wyobraźni, możliwości finansowych i przepisów ruchu drogowego. Warto zastanowić się nad publicznymi środkami transportu takimi jak autobusy. Wielkim atutem autobusów jest to, że zmieszczą się tam nie tylko młodzi ale i część weselnych gości. Innymi szalonymi pomysłami są również balon, samolot, motolotnia. Ten jednak wymaga odpowiedniej infrastruktury w postaci odpowiedniego lądowiska w pobliżu miejsca uroczystości i kościoła. Transport wodny: łódź, motorówka, kajak. To jednak wchodzi w grę tylko i wyłącznie gdy wasza uroczystość odbywa się w pobliżu zbiorników wodnych. Można też udać się do ślubu ciężarówką bądź traktorem. Wówczas wystarczy dogadać się z osobą czy też firmą, która posiada takie właśnie pojazdy.
A może rowerem dwuosobowym (tzw. tandemem), motocyklem, quadem bądź na rolkach? Te środki transportu polecamy fanom sportowym i osobom o wielkiej energii. Dodatkowo nie wymagają one wielkiego nakładu finansowego.

motocykl

Niezależnie od charakteru waszej uroczystości i kwoty jaką jesteście w stanie przeznaczyć na transport pamiętajcie, że każda para młoda powinna wybrać taki środek transportu, w którym będzie czuła się najlepiej.<<  Powrót do porad

 
   
pizzeria        obiady        catering
 

Wesele-Leszno © 2013    

Strona główna     O nas     Reklama     Kontakt

 
 
facebook